inspekcja tv kanalizacji poznań

Zobacz jak pracujemy

Oferta - Inspekcje kanalizacji

Inspekcje instalacji kanalizacyjnych przy użyciu kamer - Poznań

pogotowie kanalizacyjne poznań kamerowanie kanalizacji poznań

Drożność kanalizacji sanitarnych jest bezwzględnym wymogiem dla ich prawidłowego działania.


Utrzymanie właściwego swobodnego przepływu w kanałach zapobiega cofaniu się nieczystości i wód opadowych. Nawet niewielkie ograniczenia drożności kanałów sanitarnych mogą doprowadzić do nawarstwiania się elementów blokujących przepływ, które ostatecznie doprowadzają do ich zablokowania.


Z tego też względu wymagany jest cykliczny monitoring i inspekcje tv trakcji kanalizacyjnych. Nasza firma posiada specjalistyczny sprzęt do monitoringu oraz zatrudnia przeszkolony personel, zajmujący się inspekcją tv w kanałach.


Nasze usługi kamerowania instalacji odprowadzających ścieki i wody opadowe oferujemy na terenie Poznania i okolic. Odpowiedni sprzęt do monitoringu kanałów umożliwia inspekcję ich stanu na znacznych odległościach. Zdalne kamerowanie w kanalizacjach eliminuje potrzebę wchodzenia do nich.


Dzięki temu inspekcja kamerą tv w kanalizacjach jest szybka i bezpieczna. Niektóre ciągi sanitarne są na tyle wąskie, że jedynie przy pomocy kamerowania można dokonać weryfikacji ich drożności i stanu technicznego. Prace monitoringowe przy użyciu kamery pozwalają także na dokładne określenie miejsca ewentualnej awarii.

inspekcja kamerą poznań inspekcja kamerą poznań

Dzięki temu wymagane odkopanie instalacji będzie ograniczone do niewielkiego obszaru, co oznacza dużą oszczędność czasu, nakładu pracy i kosztów. Ponadto kamera dzięki specjalnym funkcjom sprawdza się jako narzędzie do pracy w ciemnościach.


Zachęcamy do skorzystania z naszych usług klientów z miasta Poznań i okolic.