czyszczenie kanalizacji poznań

Zobacz jak pracujemy

Oferta - Konserwacja kanalizacji

Profesjonalna konserwacja i uszczelnianie kanalizacji Poznań

czyszczenie studzienek poznań konserwacja kanalizacji poznań

Firma Alan świadczy kompleksowe usługi z zakresu konserwacji i uszczelniania kanalizacji na terenie Poznania oraz okolicznych miejscowości.


Wszelkie prace wykonuje przy użyciu profesjonalnego sprzętu, dokładając wszelkich starań, aby zostały one przeprowadzone bez pośpiechu i z wielką precyzją. Dbałość o zadowolenie klienta to priorytetowa sprawa, dlatego firma zatrudnia najlepszych, rzetelnie przygotowanych fachowców, przed którymi konserwacja i uszczelnianie kanalizacji nie ma żadnych tajemnic.


W skład naszych usług wchodzi monitoring sieci kamerą TV(raport z tej kontroli jest zapisywany na płycie CD) oraz dobijanie ciśnienia do prób rurociągów.


Niezawodne kamery TV z których korzystamy z wielką dokładnością pokazują nam stan miejsc, które sprawdzamy we wskazanych przez Klienta odcinkach kanałów. Zapewnia to najwyższą jakość inspekcji.


Konserwacja kanalizacji, dokonywana przez pracowników firmy Alan, polega m.in. na dokładnym doglądaniu systemów sanitarnych oraz przeprowadzaniu niezbędnych czynności porządkowych w razie stwierdzenia nieprawidłowości. Wszelkie przeprowadzane kontrole są dokładnie dokumentowane, a ich rezultaty przedstawiane klientowi w wyczerpujących sprawozdaniach.


W przypadku wykrycia uszkodzeń w rurach kanalizacyjnych – np. ubytków w rurach i kanałach sanitarnych – pracownicy firmy dokonują także (naturalnie w porozumieniu z klientem) niezbędnych napraw, stosując m.in. niezawodne pakery naprawcze. Właśnie dzięki tym urządzeniom możliwe jest uszczelnianie niesprawnych odcinków w kanałach czy rurociągach - nawet w trudno dostępnych miejscach.

usługi kanalizacyjne poznań przepychanie kanalizacji poznań

Firma dysponuje zróżnicowanymi pakerami naprawczymi, dlatego bez trudu jest w stanie dokonać rekonstrukcji w rozlicznych konstrukcjach – zarówno tych dużych jak i małych. Doskonale przygotowani pracownicy, dysponujący niezawodnym sprzętem, mocują pakery naprawcze we właściwych miejscach, uniemożliwiając tym samym przedostawanie się cieczy poza systemy kanalizacyjne.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – Poznań i okolice to rejony, w których zazwyczaj realizujemy zlecenia naszych klientów, lecz chętnie podejmiemy się wykonania zadań, wymagających wyjazdu poza Poznań. Czekamy na państwa zamówienia!