Konserwacje, uszczelnianie i kamerowanie kanalizacji

Wiele przypadków niedrożności kanalizacji i układów sanitarnych wynika z różnego rodzaju uszkodzeń i ubytków, które są trudne do zidentyfikowania. Właściwe rozpoznanie awarii wymaga nie tylko dokładności, wiedzy i profesjonalizmu, ale także posiadania odpowiedniego sprzętu.

Firma Alan świadczy kompleksowe usługi z zakresu konserwacji i uszczelniania kanalizacji na terenie Poznania, Lubonia i okolic do 50 km włącznie. Rozumiemy, że tego typu prace muszą być wykonywane bez pośpiechu i z wielką precyzją.

W skład usług udrażniania kanalizacji wchodzi:

  • kamerowanie kanalizacji
    (inspekcja tv z zapisem na płycie CD)
  • pakery naprawcze
    (konserwacja i uszczelnianie kanalizacji)
  • udrażnianie kanalizacji
wuko poznań

Posiadamy specjalistyczne frezy do usuwania korzeni, nalotów cementowo-wapiennych oraz części stałych.

przepychanie kanalizacji poznań
Kamery, które stosujemy, z dużą dokładnością pozwalają nam przeanalizować stan miejsc, we wskazanych odcinkach kanałów. Konserwacja kanałów, którą wykonujemy polega m.in. na dokładnym doglądaniu systemów sanitarnych oraz w razie stwierdzenia nieprawidłowości przeprowadzaniu niezbędnych czynności porządkowych. Wszelkie przeprowadzane kontrole są dokładnie dokumentowane, a ich rezultaty przedstawiane klientowi w wyczerpujących sprawozdaniach.

W przypadku wykrycia uszkodzeń w rurach kanalizacyjnych, dokonujemy skutecznych napraw, dzięki takim narzędziom jak pakery naprawcze. Właśnie dzięki tym urządzeniom możliwe jest uszczelnianie niesprawnych odcinków w kanałach czy rurociągach - nawet w trudno dostępnych miejscach. Dodatkowo pozwalają one dokonywać rekonstrukcji w wielu systemach kanalizacyjnych.

wuko luboń
udrażnianie kanalizacji poznań monitoring kanalizacji poznań inspekcja tv kanalizacji poznań inspekcja kanałów sanitarnych poznań
© 2015 Alan wuko. Wszelkie prawa zastrzeżone
ul. Niezłomnych 39/2
62-031 Luboń koło Poznania
województwo wielkopolskie
602 70 61 81
61 868 00 00
kamerowanie kanalizacji poznań konserwacja kanalizacji poznań pakery naprawcze poznań