Wuko Poznań - Udrażnianie kanalizacji sanitarnej i deszczowej

Wiemy z jakim ryzykiem i niedogodnościami wiążę się zapchana kanalizacja. Warto mieć zatem pod ręką wypróbowanego partnera w rozwiązywaniu tego typu problemów.

Oferta firmy Alan jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy obawiają się, że udrażnianie kanalizacji jest problemem, który ciężko rozwiązać. Nasze usługi realizujemy wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt renomowanej firmy WUKO. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować najtrudniejsze zlecenia, nawet w ciężko dostępnych miejscach.

Wykorzystujemy przy tym metodę hydrodynamiczną i mechaniczną, która polega na czyszczeniu rur i studzienek, dostarczanym pod dużym ciśnieniem, strumieniem wody. Dysze czyszczące są dostosowywane do rodzaju kanalizacji, typu osadu i miejsca zatoru.

Zakres usług udrażniania kanalizacji obejmuje:

  • udrażnianie sieci kanalizacji sanitarnej wewnętrznej (piony, poziomy, podejścia),
  • czyszczenie sieci zewnętrznej sanitarnej i burzowej, w tym studni rewizyjnych, wpustów ulicznych, przykanalików, odsysanie gromadzonych osadów, czyszczenie separatorów tłuszczy z utylizacją,
  • monitoring sieci kamerą tv (z raportem zapisanym na płycie CD), dobijanie ciśnienia do prób rurociągów, usuwanie nadmiaru wody z zalanych kanałów, rynien, hali, zjazdów czy wykopów.

kamerowanie kanalizacji poznań

Czyszczenie studzienek i udrażnianie rur

Posiadamy doświadczenie w obsłudze różnych systemów kanalizacji, od socjalno-bytowych po systemy odprowadzania wody deszczowej. Dzięki doświadczeniu i specjalistycznemu ekwipunkowi WUKO, podejmujemy się każdych wymagających zadań, takich jak czyszczenie studni kanalizacyjnych, przykanalików oraz przepompowni. Usługi realizujemy szybko i sprawnie, by jak najszybciej zapewnić naszym klientom właściwe funkcjonowanie systemów kanalizacyjnych. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dostosowując sprzęt i terminy realizacji zamówień.

Dzięki profesjonalizmowi, skuteczności działania i przystępnym cenom posiadamy sporą bazę zadowolonych klientów nie tylko z Poznania i Lubonia, Swarzędza, Suchego Lasu, Komornik, Wrześni, Gniezna, ale wielu innych miejsc w całej Polsce.

konserwacja kanalizacji poznań
pakery naprawcze poznań przepychanie kanalizacji poznań przepychanie rur poznań udrażnianie kanalizacji poznań
© 2015 Alan wuko. Wszelkie prawa zastrzeżone
ul. Niezłomnych 39/2
62-031 Luboń koło Poznania
województwo wielkopolskie
602 70 61 81
61 868 00 00
udrażnianie rur poznań wuko poznań wuko luboń