alan sanitariaty

Zobacz jak pracujemy

Oferta - WUKO Poznań: Usługi udrażniania kanalizacji

Szybka i skuteczna interwencja

Wynajem oraz serwis toalet przenośnych udrażnianie kanalizacji poznań

Nasze pogotowie kanalizacyjne zna już cały Poznań – świadczymy też usługi poza terenem miasta (przepychanie rur to jedno z najczęstszych zleceń, jakie otrzymujemy i realizujemy w ramach pogotowia).


W realizacji naszych usług wykorzystujemy metodę hydrodynamiczną i mechaniczną, która polega na czyszczeniu rur czy też studzienek, przy pomocy strumienia wody pod dużym ciśnieniem. Dysze czyszczące są dostosowywane do rodzaju kanalizacji, typu osadu i miejsca zatoru, dlatego proces przepychania rur przebiega sprawnie i bez zarzutu. Zakres naszych usług obejmuje:

  • udrażnianie sieci kanalizacji sanitarnej wewnętrznej (piony, poziomy, podejścia),
  • czyszczenie sieci zewnętrznej sanitarnej i burzowej, w tym studni rewizyjnych, wpustów ulicznych, przykanalików, odsysanie gromadzonych osadów, czyszczenie separatorów tłuszczy z utylizacją,
  • monitoring sieci kamerą tv (z raportem zapisanym na płycie CD), dobijanie ciśnienia do prób rurociągów, usuwanie nadmiaru wody z zalanych kanałów, rynien, hali, zjazdów czy wykopów.

Prowadzone przez nas inspekcje w kanałach (kamerowanie wskazanych przez klienta odcinków kanałów) przeprowadzamy przy pomocy niezawodnych kamer tv, które z wielką dokładnością pokazują nam stan sprawdzanych miejsc.


Dzięki zaawansowanym technikom i wieloletniemu doświadczeniu, potrafimy szybko i skutecznie usunąć problemy kanalizacyjne i naprawić awarię. Posiadamy doświadczenie w obsłudze różnych systemów kanalizacji, od socjalno-bytowych po systemy odprowadzania wody deszczowej.

Czyszczenie studzienek, udrażnianie rur – pełen perfekcjonizm

wywóz szamba luboń usługi asenizacyjne poznań

Dzięki doświadczeniu i specjalistycznemu ekwipunkowi WUKO, podejmujemy się trudnych zadań, jak np. czyszczenie studni kanalizacyjnych, przykanalików oraz przepompowni. Przeprowadzona przez nas inspekcja (wykonywana w czasie dokładnego kamerowania) to rzetelnie i fachowo realizowana usługa, z której warto skorzystać. Najważniejsza jest dla nas skuteczność i zadowolenie klienta, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dostosowując sprzęt i terminy realizacji zamówień.


Zamawiając pogotowie kanalizacyjne, możesz liczyć na sprawnie i szybko przeprowadzone prace.


Poznań, Luboń i okolice to najważniejszy obszar naszej działalności. Dzięki profesjonalizmowi, skuteczności, specjalistycznemu sprzętowi WUKO i przystępnym cenom posiadamy sporą bazę zadowolonych klientów.