wywóz szamba poznań

Zobacz jak pracujemy

Oferta - Wywóz nieczystości płynnych

Wywóz szamba Poznań - Oferta dla klientów indywidualnych i firm

inspekcja tv kanalizacji poznań inspekcja kamerą poznań

Wywóz nieczystości płynnych to bardzo specyficzna i wymagająca dużej wprawy usługa, której świadczeniem zajmujemy się od lat na terenie Poznania oraz Lubonia.


Dysponujemy profesjonalnym, sprawdzonym sprzętem, niezbędnym do opróżniania szamb – pojazdy asenizacyjne renomowanych firm, które posiadamy w swej rozbudowanej flocie samochodowej, są wyjątkowo skuteczne i pozwalają nam na szybkie, fachowe oraz dokładne oczyszczanie kanalizacji z nieczystości płynnych.


Świadczymy usługi asenizacyjne zarówno dla firm jak i dla klientów prywatnych, zamieszkujących Poznań, Luboń oraz okolice tych miejscowości.


Oczyszczamy szamba należące do dużych i małych przedsiębiorstw, czyścimy odpływy kanalizacyjne na posesjach prywatnych oraz na terenach działek ogrodowych – wykonujemy usługi w takich godzinach, aby wywóz zanieczyszczonych płynów nie przeszkadzał w normalnym funkcjonowaniu firm oraz życiu codziennym klientów.


Chętnie podejmujemy dłuższą współpracę z firmami i klientami prywatnymi, a także świadczymy usługi jednorazowe, wywożąc nieczystości dla osób nie korzystających z naszej oferty w sposób regularny.

Wywóz nieczystości płynnych wuko komorniki

Wszelkie nieczystości przewozimy do stosownych oczyszczalni – realizujemy usługi zgodnie z normami, ponieważ troska o środowisko naturalne jest dla nas priorytetem.


Zachęcamy do skorzystania z naszych usług asenizacyjnych – dzięki naszej doświadczonej ekipie oraz doskonałym pojazdom państwa szamba oraz rury kanalizacyjne będą oczyszczane szybko i profesjonalnie bez zbędnych zakłóceń.


W celu zamówienia usługi wywozu nieczystości (Poznań, Luboń i okolice) prosimy o kontakt na podane poniżej numery telefonów.
602 706 181 lub 61 810 40 78